O nas

O nas

Pro Value jest niezależną firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie doradztwa na rynku  nieruchomości komercyjnych. W odpowiedzi na potrzeby prywatnych inwestorów poszukujących alternatywnych lokat kapitału, deweloperów, firm realizujących ekspansję lub poszukujących nowej siedziby oraz banków poszukujących profesjonalnego doradztwa (wyceny, raporty feasibility) stworzyliśmy bogatą ofertę usług, która pozwala na obsługę wszystkich sektorów rynku nieruchomości komercyjnych, w szczególności sektora hotelowego, biurowego i handlowego.

Profesjonalizm jest dla nas ważny na każdym etapie realizacji zlecenia. Dogłębna znajomość specyfiki rynku nieruchomości we wszystkich jego aspektach poparta wieloletnim doświadczeniem zawodowym naszych specjalistów oraz kompleksowa ocena potrzeb i wymagań klienta gwarantują usługi na najwyższym poziomie. Naszą firmę wyróżnia również rozległa wiedza z zakresu finansów i standardów operacyjnych nieruchomości hotelowych. W naszych działaniach cechuje nas podejście ukierunkowane na realizację celów Klienta z poszanowaniem zasad etyki.

Nasz zespół składa się z ekspertów posiadających uprawnienia i licencje zawodowe rzeczoznawców oraz pośredników w obrocie nieruchomościami, zarówno polskie, jak i międzynarodowe (RICS, CCIM, CFA). Nasi eksperci mają zróżnicowane wykształcenie (geodeci, prawnicy, ekonomiści, finansiści) a doświadczenia zdobywane w różnych branżach (hotelowa, bankowa, handlowa, konsultingowa) łączymy i wykorzystujemy z korzyścią dla naszych Klientów.

 

Kontakt

Pro Value Sp. z o.o.
00-654 Warszawa, Ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 17
email: office@pro-value.pl

Formularz kontaktowy