Jerzy Dobrowolski

Jerzy jest prezesem i współzałożycielem firmy Pro Value. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Jerzy należy do grona najbardziej doświadczonych i uznanych rzeczoznawców w kraju. Odegrał ważną rolę w tworzeniu podstaw wyceny nieruchomości w okresie powstawania rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. W 1991 r. był organizatorem i wykładowcą pierwszych szkoleń zawodowych dotyczących metod określania rynkowej wartości nieruchomości.

Karierę zawodową rozpoczął w 1991 r. w Properties Poland International, jednej z pierwszych firm doradczych na rynku nieruchomości w Polsce z kapitałem zagranicznym. Przez cztery lata był odpowiedzialny za rozwój warszawskiego oddziału firmy. W 1995 r. dołączył do firmy Healey & Baker, która została przekształcona w firmę Cushman & Wakefield. Od 2002 r. do 2012 r. pełnił funkcję członka zarządu firmy. Podczas dziesięcioletniej pracy w firmie C&W zajmował różne stanowiska i był odpowiedzialny za szereg projektów. Dzięki wewnętrznej dyscyplinie, zaangażowaniu oraz pasji, z jaką podchodził do swojej pracy został mianowany dyrektorem działu Wycen i Doradztwa.

Podczas 20-letniej kariery na rynku nieruchomości Jerzy zajmował się przygotowywaniem i weryfikacją wycen zarówno dla polskich jak i międzynarodowych firm, banków, deweloperów oraz inwestorów. Doradzał w związku z restrukturyzacją i optymalizacją portfela nieruchomości, w tym m.in. w procesie komercyjnego zagospodarowania nieruchomości należących do spółek RUCH i PKP. Jerzy jest również ekspertem w zakresie wyceny nieruchomości wykonywanej w celu weryfikacji/aktualizacji opłaty za użytkowanie wieczyste.
Uczciwość, życzliwość oraz szacunek w relacjach z klientami oraz współpracownikami to fundamenty sukcesu Jerzego. Jego filozofia biznesu opiera się na jakości oraz wysokich standardach świadczonych usług.

Jerzy jest absolwentem Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej oraz Podyplomowego Studium Planowania Przestrzennego i Urbanistyki przy wydziale Architektury PW. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych oraz Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Posiada uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Kontakt

Pro Value Sp. z o.o.
00-654 Warszawa, Ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 17
email: office@pro-value.pl

Formularz kontaktowy