Klaudia Woźniak

Klaudia ma ponad 15 letnie doświadczenie w komercjalizacji powierzchni handlowych i usługowych w Polsce.

Klaudia ma ponad 15 letnie doświadczenie w komercjalizacji powierzchni handlowych i usługowych w Polsce. Klaudia zaczęła pracę w 1998 roku w firmie Cushman & Wakefield Polska (wówczas Healey & Baker Polska), gdzie doradzała w tworzeniu koncepcji i komercjalizacji centrów handlowych. W 2007 dołączyła do zespołu Inwerstycyjnego w firmie CBRE i była zaangażowana w przeprowadzanie procesów due dilligence oraz transakcje kupna/sprzedaży obiektów handlowych.

Następnie, w okresie 2009-2012, pracowała jako Kierownik ds Ekspansji w sieci Charles Voegele, zajmując się identyfikacją i pozyskiwaniem nowych lokalizacji oraz negocjowaniem umów najmu i zarządzaniem portfelem istniejących umów.

W okresie 2012 – 2014 r., w ramach firmy Colliers International doradzała przy komercjalizacji parków handlowych finalizując umowy na ponad 10,000 m2. Łącznie podczas swojej dotychczasowej kariery zawodowej zrealizowała umowy najmu oraz doradzała przy tworzeniu koncepcji projektów handlowych przedstawiających ponad 350 tys. m.kw.

W zespole Pro Value Klaudia jest zaangażowana w przygotowanie i realizację strategii komercjalizacji obiektów handlowo-rozrywkowych, a także prowadzenie ekspansji dla sieci handlowych.

Kontakt

Pro Value Sp. z o.o.
00-654 Warszawa, Ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 17
email: office@pro-value.pl

Formularz kontaktowy