Monika Jędrzejczak

Monika Jędrzejczak ma ponad 15 letnie doświadczenie w komercjalizacji powierzchni handlowych i usługowych w Polsce.

Monika Jędrzejczak ma ponad 15 letnie doświadczenie w komercjalizacji powierzchni handlowych i usługowych w Polsce. Podczas swojej kariery zrealizowała umowy najmu oraz doradzała przy tworzeniu koncepcji projektów handlowych przedstawiających ponad 400 000 m.kw.

Monika zaczęła pracę w 1997 roku w firmie Cushman & Wakefield Polska (wówczas Healey&Baker Polska) jako stażysta studiów na Fontys Hogescholen w Eindhoven (Holandia) Prawo, Zarządzanie i Ekonomia, kierunek Nieruchomości. W C&W pracowała do roku 2007.

Następnie, w okresie 2007-2009, pracując na zlecenie sieci handlowych Charles Voegele Switzerland i Takko Holding przyczyniła się do otwarcia 25 sklepów w całej Polsce.

W latach 2009 – 2012 r., we współpracy z Citrus Sp. z o.o. doradzała przy rekomercjalizacji / restrukturyzacji umów najmu w Ferio Legnica (m.in. wynajem lokalu dla Tesco Polska -13 000 m.kw.) oraz Ferio Gaj Wrocław.

Ponadto doradzała przy opracowaniu koncepcji handlowej dla rozbudowy centrum Gala Lublin oraz w przygotowaniu koncepcji komercyjnej i strategii komercjalizacji dla BBI Development w projekcie Warszawska Fabryka Wódek „Koneser’.

Obecnie doradza w ekspansji sieci Friends w Warszawie – z koncentracją na głównych ulicach handlowych.

W zespole Pro Value Monika jest zaangażowana w przygotowanie koncepcji komercyjnych oraz strategii komercjalizacji, a także ocenę potencjału lokalizacji i czynszów rynkowych (ERV) dla obiektów handlowo-rozrywkowych.

Kontakt

Pro Value Sp. z o.o.
00-654 Warszawa, Ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 17
email: office@pro-value.pl

Formularz kontaktowy