Piotr Szmilewski

Piotr ma ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie finansów oraz rynku nieruchomości komercyjnych.

Piotr ma ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie finansów oraz rynku nieruchomości komercyjnych. Specjalizuje się w strukturyzacji finansowania dłużnego oraz pozyskiwania kapitału własnego do spółek i projektów oraz w doradztwie inwestycyjnym.

Od 2005 r. Piotr zatrudniony był w Cushman & Wakefield, gdzie zajmował się na początku analizami i badaniami rynkowymi, a następnie od 2006 r. odpowiedzialny był za analizy finansowe, negocjacje z klientami korporacyjnymi oraz doradztwo deweloperskie w dziale wynajmu powierzchni biurowych. W 2009 roku Piotr dołączył jako starszy konsultant do działu Rynków Kapitałowych, gdzie zaangażowany był w szereg transakcji dotyczących nabywania oraz zbywania dużych projektów komercyjnych, a także za wsparcie klientów w procesie refinansowania oraz pozyskiwania kapitału do projektów inwestycyjnych. W 2013 roku Piotr awansował na stanowisko Associate.

Przez ponad 9 lat pracy Piotr był zaangażowany w projekty oraz transakcje o łącznej wartości przekraczającej 1,5 mld PLN, dzięki czemu udało mu się zdobyć doświadczenia niezbędne do doradzania w procesach inwestycyjnych.

Piotr jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie skończył wydział Metod Ilościowych i Systemów Informacyjnych, a także wydziału Zarządzania i Marketingu. Ponadto Piotr ukończył studia podyplomowe z zakresu „Property Appraisal & Management” na Sheffield Hallam University. Piotr dysonuje również tytułem Chartered Financial Analyst (CFA), który zdobył w 2012 roku.

Kontakt

Pro Value Sp. z o.o.
00-654 Warszawa, Ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 17
email: office@pro-value.pl

Formularz kontaktowy